Porady Markizowe – Czy mogę zastosować markizę na wysokie okna ?

Jak najbardziej ! Idealnie do tego celu nadaje się markizoroleta. W Polsce ten produkt jest jeszcze niedoceniany jednak w południowych krajach Europy markizorolety występują obok siebie nawet w całych blokach i nie jest to coś zaskakującego.

Są jednymi z markizoroleta4nowocześniejszych i wszechstronnych osłon. Szczególnie sprawdzają się jako osłona wysokich okien. Markizorolety to połączenie zalet rolety i markizy balkonowej.  Funkcja rolety polega na tym,że  do wybranego przez Państwa momentu ta osłona zasłania okno jak roleta, jeśli przesuniemy materiał niżej tworzy się markiza balkonowa. Dzięki temu może osłaniać okno, ale nie zasłaniać całego widoku.

Jedną z ważniejszych cech markizorolet jest bardzo dobra stabilność i naprężenie poszycia – dzięki specjalnemu układowi ślizgowemu ze sprężynami i oraz zabezpieczeniem przed odbijaniem markizy możemy być pewni,że osłona będzie trzymała się stabilnie niezaleznie czy montaż jej będzie na ramie okiennej czy na ścianie.markizoroleta3

Choć w standardowej postaci jest z napędem ręcznym oczywiście istnieje też możliwość zastosowania do niej silnika elektrycznego.

Markizoleta jest seryjnie wyposażona w napęd manualny (przegub kardana i korba stożkowa). Silnik elektryczny (silnik wewnętrzny z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym) jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s